فرصت ویژه سرمایه گذاری در بلوار نماز مشهد

2019-10-01
2 دقیقه زمان مورد نیاز برای مطالعه
فرصت ویژه سرمایه گذاری در بلوار نماز مشهد
بلوار نماز مشهد، یک بلوار تازه تاسیس به شمار می‌آید و مسلما ساخت‌وسازهای انجام گرفته در آن مدرن و امروزی است. این بلوار، دارای ویژگی‌هایی می‌باشد که آن را از نظر سرمایه‌گذاری در موقعیت ویژه‌ای قرار داده‌است. آینده سرمایه گذاری در این منطقه با توجه به طرح‌های ابتکاری ویژه‌ای که با در نظر گرفتن شرایط و پتانسیل طبیعی این منطقه انجام شود حتما درخشان خواهد بود. در این مقاله از «آسامید» با برخی از این ویژگی‌ها آشنا می‌شویم.

بلوار نماز مشهد یکی از بلوارهای تازه تاسیس در مشهد است. با توجه به قرار گرفتن این بلوار در مجاورت کوه و برخورداری از شرایط آب‌و‌هوایی مناسب و همچنین توریست‌پذیری مشهد، راه‌اندازی مراکز تفریحی کم نظیر، یکی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بلوار نماز است.
در این مقاله چند مورد از مراکز تفریحی بی نظیر دنیا، برای الهام گرفتن از آنها و پیاده‌سازی در کشور عزیزمان پیشنهاد شده‌است.

سرمایه گذاری در بلوار نماز

 رستوران آکواریومی

کاهش استرس، تنظیم فشار خون، بهبود عملکرد ذهنی در سالمندان، ایجاد آرامش در کودکان بیش فعال و… از تاثیراتی ست که تماشای آکواریوم بر سلامت انسان دارد. احداث  رستورانی که در میان چندین آکواریوم بزرگ محصور شده‌است، یکی از جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر است.

کافی شاپی در دل کوه

با توجه به قرارگیری بلوار نماز در مجاورت کوه، در صورتی که سیاست‌های شهرداری اجازه دهد، سرمایه گذاری جهت ساخت کافی شاپی غار مانند در دل کوه و امکان لذت بردن از چشم‌انداز شهر در این کافی شاپ، یکی از فرصت‌های ویژه‌ای‌ست که این بلوار با خود به همراه دارد.

سینما در فضای باز

ایجاد سینما در فضایی سرسبز و نمایش فیلم‌های جذاب در این سینما یکی از مواردی‌ست که توجه علاقه‌مندان زیادی را به خود جلب خواهد کرد.

زمین بازی جذاب برای کودکان نوپا

احداث زمین بازی امن، نرم و بی‌خطری برای کودکان زیر 2 سال. این زمین بازی را میتوان با بکارگیری علمی رنگ، صوت و نور می توان تبدیل به فضای مناسبی برای تقویت حواس پنجگانه‌ی کودکان نمود.

موزه‌ی هنرهای مدرن

یکی از مراکزی که مشهد شدیدا به آن نیاز دارد، موزه‌ی هنرهای مدرن است که هنرمندان گمنام امکان ارائه‌ی آثار خود را در آن داشته‌باشند. بنابراین احداث چنین موزه ای هم یک عمل فرهنگی ارزنده و هم یک فرصت سرمایه گذاری مناسب است.