خرید خانه در مشهد تا دویست میلیون تومان

2019-10-01
2 دقیقه زمان مورد نیاز برای مطالعه
خرید خانه در مشهد تا دویست میلیون تومان
برای کسانی که مجدّانه در پی خرید خانه با قیمت مناسب جهت ایجاد یک سرپناه برای خود و خانواده خود هستند ولی به دلیل کمبود مالی هنوز قادر به خرید خانه نشده‌اند، پیدا شدن خانه‌ای با قیمت 200 میلیون تومان یک خبر بسیار خوشحال کننده‌است. اما شرایطی، حاکم بر این نوع خانه‌ها و اسناد و مدارک مالکیت آنها می‌باشد که ما در این مقاله از «آسامید» به توضیح انها می‌پردازیم.

افراد زیادی به دنبال خرید خانه در مشهد با کمترین قیمت ممکن هستند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که در خرید خانه با حداقل قیمت وجود دارد این است که بسیاری از متقاضیان خرید خانه، در مورد اینکه در کدام بلوار می‌توان خانه ای با شرایط ذکر شده خرید، اطلاعی ندارند. ما در این مقاله به معرفی مناطقی از شهر مشهد می‌پردازیم که در شهریور 98 تا دویست میلیون تومان می‌شد در آنها خانه خرید .

خرید خانه در مشهد

در کدام منطقه مشهد می توان آپارتمان سند دار تا دویست میلیون تومان خرید؟ 

یکی از بلوارهایی که امکان این امر در آن وجود دارد، بلوار الهیه است؛ بلواری نسبتا تازه تاسیس در غرب مشهد. در انتهای بلوار الهیه می‌توان آپارتمانی با سن بالا و متراژ تقریبی هشتاد متر خریداری نمود. این آپارتمان ها در گذشته، اجاره به شریط تملیک بوده‌اند و در حال حاضر دارای سند هستند. امکانات رفاهی الهیه روز به روز در حال افزایش است و خرید آپارتمان در این بلوار توصیه می‌شود.

خرید آپارتمان قولنامه ای تا دویست میلیون تومان در کجای مشهد ممکن است؟

از بلوارهای دیگری که امکان خرید آپارتمان قولنامه ای دویست میلیونی در آن‌ها وجود دارد، می‌توان به اواسط بلوار الهیه، نهضت، ایثارگران و اواخر خیام شمالی، خواجه‌ربیع، انتهای بلوار ابوطالب و عبدالمطلب، بلوار دوم و سوم طبرسی، انتهای بلوار توس و انتهای بلوار آزادی (پلیس‌راه) اشاره نمود.

خرید آپارتمان قولنامه ای در بلوار مجیدیه

خرید آپارتمان با قیمت ذکر شده در این بلوارها، غالبا به صورت قولنامه‌ای انجام می‌شود. البته باید توجه داشت که خرید آپارتمان قولنامه ای مشکلاتی نیز در پی دارد که برای آگاهی از آنها توصیه می‌کنیم مقاله‌ی ما را بخوانید.